Join date: 16-yan, 2024
“Global raqamlashuv va barqaror rivojlanish yoshlar siyosati va inson huquqlari” mavzusidagi respublika ilmiy-amaliy anjumani doirasida ilmiy maqola va tezislar qabuli boshlandi. 🗓 Anjuman sanasi: 2026-yil 11-mart ✏️ Materiallar topshirish muddati: 2026-yil 5-martgacha 🌐 Anjuman tillari: o‘zbek, rus, ingliz Maqolalar bepul nashr qilinadi Batafsil ma’lumot: shu yerda tanishing (https://telegra.ph/ILMIY-AMALIY-ANJUMANGA-TAKLIF-02-11) 🖥 Maqola va tezislarni yuborish: conference@tiumail.uz...
175
1
11-yan, 20261 min
“Milliy armiya - Ona yurt qalqoni, tinchligimiz posboni!”
14-yanvar - O’zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil etilganligining 34 yilligi hamda Vatan himoyachilari kuni munosabati bilan Tashkent International Universityda “Milliy armiya - Ona yurt qalqoni, tinchligimiz posboni!” shiori ostida bayram tantanalari bo’lib o’tdi. Bayram tadbirini universitet rektori I.B. Yuldashev kirish so’zi bilan ochib, mamlakatimiz mustaqilligi va davlat chegaralarining daxlsizligini ta’minlash, xalqimizning tinch va osoyishta hayotini muhofaza qilish...
99
0
2
19-dek, 20251 min
Yangi yil party
Bugun Alpomish muz saroyida Tashkent International University jamoasi uchun chinakam bayramona muhit hukm surdi. 🎶 Jonli ijrolar 🎉 Samimiy tabassumlar 🤝 Birlik va iliq muhit 🎁 Kutilmagan sovg‘alar Bu bayram shunchaki tadbir emas — bu TIU oilasining birdamligi, quvonchi va yangi yil oldidan birga bo‘lish zavqi edi.

Дата регистрации: 16 янв. 2024 г.
В честь 14 января — 34-й годовщины создания Вооружённых Сил Республики Узбекистан и Дня защитников Родины — в Tashkent International University прошли праздничные мероприятия под девизом «Национальная армия — щит Родины и страж нашего мира!» ⚡️ С приветственной речью мероприятие открыл ректор университета И. Б. Юлдашев, отметив масштабные реформы, направленные на обеспечение независимости страны, неприкосновенности государственных границ и мирной, спокойной жизни народа. ⭐️ В мероприятии...
11
0
19 дек. 2025 г. ∙ 1 мин.
Торжественное открытие!«Встреча дружбы» началась!
Сегодня утром в фойе Tashkent International University прозвучали мелодии образцового показательного военного оркестра Министерства обороны Республики Узбекистан Для гостей из Кокандского университета (KU) и Андижанского филиала Кокандского университета (KUAF) была представлена специальная программа, объединившая патриотический дух и праздничное настроение на одной сцене. Три университета — одна цель: сотрудничество, обмен опытом и развитие!
4
Новогодняя вечеринка
Сегодня во Дворце льда «Алпомиш» для команды Tashkent International University царила по-настоящему праздничная атмосфера. 🎶 Живые выступления 🎉 Искренние улыбки 🤝 Единство и тёплая атмосфера 🎁 Приятные сюрпризы Этот праздник был не просто мероприятием — это была радость семьи TIU, её сплочённость и удовольствие быть вместе в преддверии Нового года.